3.dönem kısa film yapım desteği başvurusu

//3.dönem kısa film yapım desteği başvurusu

3.dönem kısa film yapım desteği başvurusu

İstanbul Medya Akademisi ve TRT’nin “Türk Sineması’nın 100. Yılı”na özel olarak başlattığı proje kapsamında, 2 dönem içinde, toplam 52 film projesi hayata geçirildi.
3. döneminde de seçilecek olan 26 filmin her birine 5.000 TL destek verecek olan İstanbul Medya Akademisi ve TRT, sektöre yeni sinemacılar kazandırmayı kendine görev edinmiştir.
Medyanın teknik ve kreatif alanlarında eğitimler vererek öğrencilere medyayı tanıtan, hem de sunduğu geniş uygulama alanlarıyla öğrencilerinin mesleki tecrübe edinmelerini sağlayan İstanbul Medya Akademisi, genç yönetmen ve yapımcılarla TRT OKUL ekranlarında buluşuyor.
Kısa Film Akademisi Programı, genç sinemacıların yalnızca heyecanını paylaşmakla kalmıyor aynı zamanda onlara yol gösterip, ufuklarını açabilecek değerli sinema eleştirmenlerini de konuk alıyor.
Ülke sinemasının gelişmesi için büyük bir gayret sarf eden İstanbul Medya Akademisi, bu program sayesinde genç yeteneklere hem destek hem de şans veriyor.
Projelerinizi bizimle paylaşmak ve 3. dönem yapım desteği hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız  butona tıklayabilirsiniz:

 

Detaylı Bilgi

kaynak: http://www.medyaakademisi.com.tr
By |2017-06-01T01:24:02+00:00Ekim 31st, 2015|Categories: Kısafilm Haberler|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment